Uncategorized
Zielona Książka
Listopad 7, 2019
0

Razem napiszmy książkę!

Jak jeść zdrowo i smacznie? Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej razem z Fundacją Auchan rozpoczęło wspólny projekt mający na celu
propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych.

Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną w wieku 12-18 lat.

Zasady są proste:

 • wyślij swój przepis (jedna osoba może wysłać tylko jeden przepis) na adres: zieloneprzepisy@zielonaksiazka.pl
 • razem z dietetykiem wybierzemy najlepsze przepisy
 • autorów wybranych przepisów zaprosimy na spotkania podczas których omówimy składniki i ich wpływ na nasze zdrowie
 • spotkamy się na finale podczas którego profesjonalny kucharz przygotuje wybrane przepisy
 • w czerwcu ukaże się bezpłatna książka w wersji papierowej i cyfrowej z podpisami autorów i zdjęciami potraw

Zapraszamy do udziału w akcji!

Uwaga: Abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić wybór przepisu prosimy zapoznać się z klauzulą informacyjną:

KLAUZULA INFORMACYJNA
dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwane dalej RODO:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej z siedzibą na ul. Krakowska 45a, 42-202 Częstochowa zwane dalej „Stowarzyszeniem”.
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania danych osobowych w zakresie działania Stowarzyszenia, można kontaktować się z Administratorem za pomocą adresu: kontakt@hospicjum-czestochowa.pl .
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu wykonywania czynności związanych z programem „Zielona książka” realizowanym przez Stowarzyszenie.
 4. Dane przetwarzane są na podstawie Pana/Pani zgody, według zasad określonych w RODO.
 5. Wyrażenie zgody jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w projekcie „Zielona książka”.
 6. Wysłanie e-maila z przepisem jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych (adres e-mail, imię, nazwisko) oraz potwierdzeniem zapoznania się z niniejszą klauzulą informacyjną.
 7. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia czynności związanych z projektem „Zielona książka”.
 8. Ma Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych.
 9. Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uznam iż przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy prawa.
 11. Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane odbiorcom danych osobowych, którzy są do tego upoważnieni na podstawie przepisów prawa oraz umowy powierzenia danych.

Dodaj komentarz